+355 (0) 42251837

Utopia World Deluxe Resort

NISJA / Qendrimi CMIMI 08 Qershor 2018, 7 ditë / 6 netë € 589 Utopia World Hotel ndodhet i vendosur në qytetin vezullues dhe të lashtë të...
Book Now!
589 Euro/Personi

Amara Premier Palace Hotel

TURQI – KEMER NISJA / Qendrimi 12 Qershor 2018,  7 ditë / 6 netë Amara Premier Palace është i pozicionuar vetëm 21.5 km nga “Kursunlu...
Book Now!
619 Euro Personi

Budva – Kotorr

12 May 2018 - 19 May 2018
VIZITOHEN: BUDVA – KOTORR – PODGORICE DATA E UDHETIMIT – 12Maj & 19 Maj PROGRAMI: – DITA E PARE – Nisja nga Tirana ne...
Book Now!
55 Euro

Sensitive Premium

 29 Maj /7dite   499 euro personi Ne cmim perfshihen: – Udhëtimin Charter Tiranë – Antalya – Tiranë – Transfertat...
Book Now!
499 Euro

Ulusoy Club Kemer

01 Apr 2018 - 30 Apr 2018
Keni pare keshtu? Edhe det edhe sherbim dhe super party dhe super cmime ???? Ulusoy Club Kemer Ultra All Inclusive 5* i padiskutueshem 499 euro...
Book Now!
499 Euro

Xanadu Resort Belek

01 May 2018 - 31 May 2018
Nisje date 8 qershor per 6 nete 7 dite te plota qendrim XANADU RESORT BELEK – 749 euro personi Parajsa e lodrave per femijet tuaj Kontakt:...
Book Now!
749 Euro