+355 (0) 42251837
pushimet-ekzotike-kthehen-ne-mode-per-shqiptaret

Pushimet ekzotike kthehen në modë për shqiptarët

Parajsat ekzotike, të tilla si Maldive, Santo-Domingo, Tailanda, Bali në Indonezi janë destinacionet ideale, për të cilat ia vlen të shpenzohet, të paktën një herë në jetë.

Në shtator, mund të bëhen pushime ideale, mbi të gjitha nëse zgjidhet vendi i duhur. Në fillimin e vjeshtës, çmimet janë disa herë më të ulëta dhe ofertat janë shpesh bujare. Trendi i destinacioneve ekzotike duket se është kthyer sërish. Maldive, Dubai, në Santo Domingo në fakt janë destinacionet që kërkohen më shumë këtë periudhë, veçanërisht nga çiftet e reja, që duan të kenë një muaj mjalti të paharruar.

Leave a Reply

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.